Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halotestin
#1
Halotestin


Klasyfikacja: Steryd anaboliczno - androgenny
Przeznaczenie: redukcja lub okres przed zawodami
Substancja czynna:Fluoxymesteron
Przeciętne dawkowanie: 20 - 40mg / dzień
Długość dawkowania: ok 6 tygodni
Okres półtrwania (aktywnego działania) 6-8 godzin
Czas wykrywania :2 miesiące
Aromatyzacja: Nie
Konwersja do DHT:Nie
Blokowanie układu HPTA: Tak
Odblokowanie PCT: Nie

Halotestin jest legendą wśród ciężarowców i sportowców wytrzymałościowych.Stosowany jest również w boksie gdzie agresja jest pozytywnym aspektem. Samo słowo wywołuje obraz Doktor Jekyll i pan Hyde, ponieważ jest jest często używany z uwagi na fakt podniesienia poziomu agresji i wytrzymałości. Prawdopodobnie Mike Tyson wziął ten środek przed walką z Evanderem Holyfieldem kiedy podczas walki odgryzł mu kawałek ucha. ... Halo jest 19 razy bardziej anaboliczny niż testosteron i 8,5 razy bardziej androgenny.Jest 17-alfa-alkalidowym związkiem, podawanym oralnie dlatego jest również toksyczny dla wątroby i zaleca się brać nie więcej niż 40mgs dziennie przez 4-6 tygodniMa duży wpływ na produkcje czerwonych krwinek, wywiera również duży wpływ na wytrzymałość i utratę tłuszczu.Zwiększa hematokryt, zwiększa zawartość tlenu we krwi i ilość tlenu dostarczanego do tkanek a to z kolei zwiększa wydolność. Jeśli chodzi o agresje i wytrzymałość, to halo ma nr 1. Środek ten jest szczególnie przydatny przy robieniu wycinki kiedy potrzebna jest duża wytrzymałość. Często bywa stosowany na 2 godziny przed treningiem, co zwiększa jego wydajność oraz zauważalnie poprawę siły i wytrzymałości nerwowo-mięśniowej.


Halo nie powoduje estrogenowych skutków ubocznych takich jak ginekomastia , zatrzymanie wody bądź tłuszczu. Może jednak powodować trądzik , problemy z cerą, łysienie i dużą agresję. Halo blokuje również produkcję własnego testosteronu , dlatego powinno się stosować hcg oraz clomid/nolvadex


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#2
Nie jest srodkiem podrabianym? Masakra, panowie. Oczywiscie, ze jest. Zdajecie sobie sprawe ile 100g halo kosztuje? Zamiast fluoxymesteronu do tabletkarek wsypuja winstrol, ktory jest tanszy 22 RAZY!!!
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości