Zaloguj się Nowe konto

Viewing mode Tryb drzewa | Tryb normalny
Nocne pierdoły - pogadajmy o wszystkim i o niczym.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

clockposted 13.09.2014, 00:40
A taki luźny temat, aby każdy sobie mógł popisać na każdy temat w nocy, jak mu się czasem nudzi ^^ A więc - co tam u Was? Big Grin
Odpowiedz cytując ten postQuote
clockposted 13.09.2014, 16:22
widze ze ktos ma problemy ze snem- podobnie jak ja Tongue
clockposted 26.09.2014, 21:17
nocne Marki Big Grin
clockposted 27.09.2014, 20:48
Trzeba rozkrecic ten temacik. Mnie wkuriwa jak na silce napierdalam , juz zalapalem rytm ide na kolejny sprzecik np zrobic nogi i widze jak te starsze grube babki zajmuja po 30 min urzadzenie robiac pierdyliard pwt i seri do tego zle i wieszkosc czasu gadaja ze soba obgadujac inne cwiczace tam mlodsze dziewczyny. CHuj z tym ze gadaja, ale kurwa jak mozna tak sprzet zajmowac dlugo. Zmieniajac temat ostatnio slyszalem rozmowe o kreatynie, 2 chudzielcow uwazali sie za pro i technika tez nie grzeszyli. Jeden z nich gada:"kupilem sobie ta kreatyne i musze ci powiedziec ze klepie ostro 2 dzien i juz czuje sie wiekszy" na to ziomek jego odpowiada:" a to kupiles ta w tabletekach? to tez uwazaj na watrobe, bo u mnie jeden sie przekrecil na silowni, na ktorej kiedys ciwczylem. tez wlasnie mowil ze kreatyne na cyklu teraz bierze" Chyba nie wiedzial ze to nie byla kreatyna...
Raz przyjebiesz, przyjebiesz i drugi.
clockposted 29.09.2014, 23:43
Rozkręcamy go Big Grin Hahahhaa no po krecie to dializa od razu Big Grin Big Grin
clockposted 12.01.2015, 00:41
To może powiem co mnie wkurwia Big Grin Ludzie ,którzy wiecznie siedzą na telefonach zamiast zapierniczać ostro na treningu .Może by mnie to tak nie denerwowało ,gdyby nie zajmowali przy typ sprzętu ! ;D
clockposted 12.01.2015, 07:52
tez jade na krecie teraz i powiem wam że agresja mi wzrosła hehe Smile
clockposted 12.01.2015, 14:17
poczekajcie do kwiecien-maj jak banda sezonowych"omnadrenikow"wpadnie na silownie z beczkami wody i beda biegac z jednego sprzetu na drugi i ogladacsie w lustrze popijajac woda......wzeszlym roku mialem takiego co cwiczyl wszystko naraz popijajac sprite...hahaha miesiac chodzil a z silowni wychodzil jakby wrzodow sie nabawil pod pachami....w tym roku pewnie wroci.....
clockposted 18.01.2015, 12:36
Cytat:To może powiem co mnie wkurwia Big Grin Ludzie ,którzy wiecznie siedzą na telefonach zamiast zapierniczać ostro na treningu .Może by mnie to tak nie denerwowało ,gdyby nie zajmowali przy typ sprzętu ! ;D

no dokładnie, popieram Big Grin
ilovebodybuilding.pl - kulturystyka
clockposted 07.02.2015, 17:50
Widzę że przycichło tu trochę.
Może się podzielcie gdzie (udo poślad) się najczęściej i z jaką częstotliwością
(co2dzień co5dni)się kujecie?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Copyright © Ciemnastronamocy.pl 2017 Community Software by MyBB.