Zaloguj się Nowe konto

Viewing mode Tryb drzewa | Tryb normalny
Viktor Martinez handlował sterydami.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

clockposted 01.09.2014, 09:55
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.09.2014 10:09 przez Crossbow
Viktor Martinez handlował sterydami.

Groziła mu również deportacja z USA , a w więzieniu schudł 20kg...

Nie wszyscy wiedzą, ze po powrocie z Arnold Classic Europe 2011 Victor został zatrzymany przez władze emigracyjne USA i przewieziony do aresztu. Jego zielona karta straciła ważność a nie chciał jej przedłużać ze względu na swoje wcześniejsze kłopoty z prawem. Między innymi za handlowanie sterydami anabolicznymi
Viktor nie posiada amerykańskiego obywatelstwa , mimo ze mieszka tu od dziecka. Martinez pochodzi z Dominikany a w stanach mieszka ze względu na swoją zawodową karierę.

Wyobraźcie sobie teraz , ze nagle pozostaje bez dostępu do towaru... Jego testosteron spada... dostaje minimalne więzienne posiłki oraz ma 0 treningów...

Po zawodach z których wracał , był wycięty na wiór a podczas pobytu w areszcie w wyniku tego wszystkiego spadło mu prawie 20 kg masy. Chudł w oczach...

Sam Victor w wywiadzie przez telefon mówił, ze w wiezieniu w Hudson County w New Jersey nie ma siłowni, więc nie ćwiczy, tylko siedzi ogląda filmy i czyta książki. Żarcie mówił ze jest typowo więzienne i nawet w kantynie gdzie można coś kupić są tylko chipsy, snickersy itp. wiec on nie kupuje tam nic. Oświadczył również , ze nie będzie występował w kolejnym Arnold Classic ponieważ nie zdąży wrócić do formy.

Powiedział - Zazwyczaj lubię mieć dwanaście tygodni na przygotowanie się do pokazu, a ponieważ jestem tutaj bez dostępu do żywności z wysoką zawartością białka , po wyjściu z aresztu potrzebował bym od sześciu do ośmiu tygodni na odzyskanie straconych mięśni i dopiero wtedy zacząłbym przygotowywać się do pokazu”

Nie był zadowolony ze swojej obecnej sytuacji, ale się nie załamał i próbował się dostosować do obecnej sytuacji . „Straciłem swoją restaurację, a właściciel lokalu teraz chce mnie pozwać”.

[Obrazek: 856b1ed035d1cdcac434934053b2bd1d.png]
Odpowiedz cytując ten postQuote
clockposted 02.09.2014, 08:36
Każdy kulturysta bierze towar i nim handluje to mnie nie dziwi Smile
Odpowiedz cytując ten postQuote