Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w ułożeniu cyklu na cały rok + porady
Witam, tak jak w temacie, proszę o pomoc w ułożeniu z głową cyklu na cały rok, okres masowy + redukcja. 

Wzrost: 186
Waga: obecnie 80, niskie wegle, polecialo sporo, przez fakt leczenia kontzuji, trzymam bf około 12%
Dieta: Jak trzymam: b: 3g, t: 1,5, w: 5
Staz: 3 
Przebyte cykle: 3

Opiszę na wstępie swój poprzedni cykl: 

Start 2018 : połowa września- polowa pazdziernika: prop + npp : e2d 100mg
         Polowa pazdziernika- poczatek lutego:  susta + deka+ bold
                                                                 susta: 300mg e3d
                                                                 deka: 300mg e5d
                                                                 bold:250mg e3d (nie pamietam dokladnie :Smile
           Luty - poczatek maja: enan 250mg e4d
                                           master 250mg e4d

i tutaj zaczał się problem, z poczatkiem maja zączałem się czuć bardzo źle, zero libido, samopoczucie jak gówno, zero chęci do życia, od razu na badania:
  Test: lezał w badaniu wyszło praktyczny brak
  Estro : lezało

Prawdopodobnie dostałem zamiast enana, fiolke z masteronem, czyli biłem 2x masteron... żeby się postawić na nogi zączałem bic suste w maju, leciała dawka e4d 250mg, do połowy czerwca, poźniej niestety miałem pilny wyjazd, nie zdołalem ogarnac towaru, zabralem to co miałem czyli resztki i lipiec leciał most z propa, tak z propa, tyle zeby funkcjonowac, ostatni strzał przybiłem 29.07.2019, właśnie wróćiłem do Polski, myślałem o odbloku, ale chcę wejśc na kolejną bombę, tyle, że chce to dobrze ugryźć.
Między czasie miałem kontuzję, odziwo po odstawieniu deki, są już wyleczone, ale zbyt dużo mówić i opisywać jak to wyglądało. 
Nie biłem wcale hcg, taką dostałem radę... czy dobrze czy nie, zdania podzielone. Dlatego myślałem o odbloku i przybiciu 20k hcg, ale stwierdzam, że nie będe regulował, żeby potem robić burdel. 
W trakcie tego cyklu, poszło łącznie 4 tabsy ari, nie wiem czy dobrze reaguje, ale nie wybijało mi estro po tym.

1. Jak teraz ugryźć temat wejscia na bombę, przybicie hcg, regulacji hormonów, chciałbym do końca sierpnia przymostkować na cypio i to był by moment wejścia na pełna bombe, w trakcie przypomninie jajom, że istnieją?  Dostałem radę by wejść na mostek z cypio, hcg i ogarniecie w trakcie prolki i estro. Obecnie prop puscil i libido lezy.

2. Chcę tą bombkę zrobić z głową, nie popelnie błedów z poprzedniego cyklu, czyli:
     1. Kupowanie towaru na styk
     2. Zbyt czeste picie przy sb, obecnie jestem w abstynencie od 4 miechów
     3. Trzymanie michy przez cały czas, a nie 3 tyg dopieta, tydzien luzu
     4. Częstsze badania, profilaktycznie branie tabsow pod prolke i estro (chociaż az tak mi nie wywala)
     5. Jestem przygotowany finansowo, ze moge kupic wszystko na cały rok z gory, tyle ze musze sie upewnic co do labu

3. Środki na których mogę bazować: 

Antek (to moj pierwszy raz), Meta ( 3 razy podczas 1 i 2 cyklu, niestety apetyt mi zabija), Susta (raguje dobrze), Prop (jest ok), Enan (niekoniecznie, zamula mnie i do tej pory trafiałem na wyjebki), Cypio (pierwszy raz), Deka ( Uwielbiam, trafiałem dobrze, fajne efekty), Tren (pierwszy raz, bałem się go heh), z kosmetyków masteron, bold może być, winstrol, clen podczas redu ), 

Piszę tutaj, gdyż chcę poznać wizję osób bardziej doświadczonych, jak ułożyć to z głową, okres masowy do kwietnia/maja, poźniej redu, jak z tym hcg na cyklu, jak ugryźć temat z hcg teraz, czy bawic sie w mostek (w glownej mierze pod to hcg), czy wchodzic na bombe i juz w trakcie.

Popełniłem błędy podczas cyklu, powininiem go przerwac w momencie pierwsze delikatniej kontuzji i robic odblok, macie prawo mnie skrytykować, opieprzyć itp., jestem tego świadomy, ale liczę na pomoc.

Badania z teraz chciałem zrobić już jak wejdę na mostek/cykl, ale mogę i teraz. 

Z istotnych informacji, jestem 4 miesiące na izoteku, prowadzi mnie dermatolog, 40mg codziennie, ale chyba zacznę brać wiekszą dawkę, wątroba tej dawki nie odczuwa wcale, twarz mam czysta, plecy tez, miałem trądzik doroslych, robiły mi sie cysty ropne... planowany termin zakonczenia kuracji grudzien. Dermatolog wie, że brałem i nie było z tym problemu, przechodziłem delikatnie za młodu, teraz się odbija.

Jeśli ktoś wytrwał i przeczytał to miło. Wyślę dobre whiskey osobie, która zainteresuje się moim tematem Smile

BTW. obecnie moj człowiek zmienil dila i srodki pochodzą z firmy Fusion, tren podobno klepie, nie wiem jak reszta, bo dopieor kilka chlopakow dostalo, ktos cos wie? czy szukac innego?

Z góry dziękuje za krytykę, odpowiedzi...ale jak to w życiu, sam siebie pokarałem, ale jak bym miał wszystko opisać, to wyszło by 5 razy więcej, to tak w skrócie.
Odpowiedz
Duzo tego..
Wyklaruj mi z tego...
jestes teraz na off czy lecisz? ale chyba off z racji ze testo lezy jak mowisz..
Jesi off to jaki masz stan hormonów? i ile juz mija od cyklu
Cykl masowy to 2 srodki Ci wystarczą.. a nawet 1...
Micha wiadomo , ze musi byc , bo to jesyt podstawa..
trzymac estro, prolaktyne i wahania testa zeby libido znowu nie siadlo i nei miec syfów .. (izotek)

....Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

http://www.ciemnastronamocy.pl
http://www.facebook.com/pages/Ciemna-Str...e=bookmark
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011720734408

Odpowiedz
(07.08.2019, 12:36)SCREAM napisał(a): Duzo tego..
Wyklaruj mi z tego...
jestes teraz na off czy lecisz? ale chyba off z racji ze testo lezy jak mowisz..
Jesi off to jaki masz stan hormonów? i ile juz mija od cyklu
Cykl masowy to 2 srodki Ci wystarczą.. a nawet 1...
Micha wiadomo , ze musi byc , bo to jesyt podstawa..
trzymac estro, prolaktyne i wahania testa zeby libido znowu nie siadlo i nei miec syfów .. (izotek)

Aktualnie można powiedziec ze jestem off, tydzien temu w poniedziałek ostatni strzal testa prop poszedl, wrocilem do pl i czekam az moj gosc od towaru wroci do pl bede mial środki czyli po weeku. Ostatnie 2.5 miecha to można powiedziec lecialem mostek.

Nie będę robił odblok klasycznego z racji ze zaraz wchodził bym na bombę. Dlatego jak tylko w pon dorwe towar to od razu testa chce podbić, najchętniej zaczął bym długim estrem, cypio, tylko jak wspomniałem w całości poprzedniego cyklu nie lecialo hcg. Hormony bede mial zrobione w pt, po sobie mogę powiedzieć że test leży, prolka gorna granica, bo czuje się normalnie, estro w ryzach, moje odczucia.

Więc chodzi mi glownie, jak zrobić wejście na cykl czy mostek? Jest szans przebijać większą dawkę cypio zeby szybciej się wkrecil?

Wiem, że nie chodzi o ilość środkow, nie bede wszystkiego na raz lądowałSmile Ale ułożony cykl z użyciem antka, tren, deki, itp chcialbym rozpisać sobie juz caly cykl z góry wraz z okresem redakcyjnym bazując na ww środkachSmile
Odpowiedz
Jesli chcesz robic cykl za kilka tygodni , to mostek.. tak max 8 tyg
cykl masowy to jak mowilem 2 srodki.. testo np cypa np tren ? leciales dece i bolda wiec ja widze taką opcję.. a jesli masz mało fatu to mozesz dac mastera , ja przy małym bf go lubię.
Nei trzeba nic robic zeby się wkręciło, wejdzie normalnie.. nei wiem co Wy z tymi kickami , skoro po kilku dniach już się puchnie ...

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

Odpowiedz
Oki, przy mostku na cypio, ile hcg przybic? Jak mówiłem przez caly cykl nie używałem hcg, jajek nie ma ?
Odpowiedz
daj standardowo 1000ui c3d z 5x i pomaca jakie są jajka Wink zobaczysz czy jest git czy jeszcze .dlatego za wczasu trzeba walic hcg i sprawdzać , czy nie robi się atrofia

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

Odpowiedz
Planować tak długi cykl moim zdaniem mija się z celem bo skąd możesz wiedzieć co cię spodka ? Kontuzja, choroba czy inna przyczyna - wtedy wszystko musisz poprzestawiać i z wielkich planów lipa, najprostsza opcja to masa puzniej redukcja lub na odwrót jak kto woli Smile
A dobór środków pod dany cel i możliwość finansową i napewno po 6 miesiącach do głowy coś ci innego wpadnie więc szkoda czasu na takie kombinacje
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do: