Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BPS zawodniczki z diurami i SAA - przykład - SZCZEGÓŁOWO 10 dni
BPS zawodniczki z odwadnainiem  DIURY + SAA - mój przykład - SZCZEGÓŁOWO 10 dni
artykuł z : https://kobietanabombie.blogspot.com/201...m-moj.html

Hej. 
Dziś opiszę  Wam bardzo dokładnie jak wyglądał mój 10 dniowy okres BPS - Bezpośrednie Przygotowanie Startowe. Czyli bardzo ważny, a nawet najważniejszy okres zawodnika tuż przed zawodami,. U mnie trwał 10 dni. Ale może trwać różnie od 14 od 7 dni.
Jest to okres pełen dziwnych i nietypowych zachowań jak picie ogromnych ilości wody, jedzenie dziwnych rzeczy i solenie w ogromnej ilości potraw.

BPS ma na celu maxymalne poprawienie jakości sylwetki tuż przed zawodami. Bardzo wyostrza sylwetkę, odwadnia i nabija. Sylwetka wygląda znacznie lepiej, czasem zmienia się diametralnie dzięki kilku zastosowanym trikom podczas tego okresu. Przyznać też należy że jest to okres niebezpieczny dla zdrowia szczególnie gdy wchodzą diuretyki . Tak od diuretyków można się przekręcić  - pamiętajcie o tym. 
Jest to również okres bardzo ciężki psychicznie i fizycznie, trudny . Trudny do przeprowadzenia technicznie i trudny do zaplanowania. 
Jeśli zawody są za wyjeździe to wszystko należy mieć zaplanowane i zakupione na kilka dni wcześniej. I dograne na tip top.  

Do tego jest to okres bardzo INDYWIDUALNY.
Każdy zawodnik powinien zupełnie inaczej podejść do BPS, wedle własnych możliwości, celów i reakcji własnego ciała, poziomy przygotowania organizmu, ilości wody, ilości bf, kategorii w której startuje. Również trzeba rozpatrzyć o której są weryfikacja a o które start, ile czasu będzie na 'nabijanie', jak reaguje na tłuszcz, jak na węgle, i wiele wiele innych! 

Zmiennych jest tysiące, a im bardziej kombinujemy to jak wiecie... tym łatwiej coś zjebać.
Jeśli wyglądacie słabo - brak docięcia - BPS nic Wam nie pomoże, nie oszukujcie się!
Warunkiem jest niski bf. 

Wiec bardzo przestrzegam przed kopiowaniem mojego BPS- nie róbcie tego! Ten schemat zadziałał na mnie, a dla Was może być totalną porażką. 

Osobiście pomagam zawodnikom i zawodniczkom w zaplanowaniu bardzo szczegółowo tego okresu, ale muszę wtedy zadać wiele pytań na które muszę dostać wyczerpujące odpowiedzi. 
Jeśli nie wiesz jak zrobić BPS nie rób tego sam! Zjebiesz i będziesz wygladać gorzej lub zwyczajnie zapłacisz zdrowiem (odwodnienie) i np . zemdlejesz.  
Potrzebujesz profesjonalnej usługi rozpisania BPS? Napisz do mnie. 
kobietanabombie@gmail.com 

Mój BPS - przykład przed MP.
Przed innymi zawodami może wygladać zupełnie inaczej!!! Nie kopiuj - ostrzegam.
Przez cały okres BPS : leciało sporo nolvy , a testosteron został odstawiony. Postawiłam na mastera, oxe. Ale to tylko na okres BPS. 

10 dni do zawodów 

DIURY:
 tabletka 1 stano 25mg codziennie

TRENING:
 LEKKO z podziałem na góra/dół
CARDIO - MAŁO MAX 20-30min

WODA
+8l
+ sól pół łyżki dziennie

DIETA
low carb
[Obrazek: 2.jpg]

8 dni do zawodów 
 OSTATNI TRENING NÓG

5 ćwiczenia po 4 serie - lekko bez załamania
ćwiczenia nie zbyt obciążające układ nerwowy:  np. wykroki, sissy squaty (wyjazdy), ginekolog, uginania na maszynie, wyprosty
duża liczba powtórzeń, mały ciężar

CARDIO - MAŁO MAX 20-30min

WODA
+8l
+ sól pół łyżki dziennie

dodatkowo UROSEPT - 6 tab dziennie
 DIURY -  tabletka 1 stano 25mg codziennie SPIRO

7 dni do zawodów 
TRENING TYLKO GÓRY CIAŁA 
 reszta bez zmian  

ZABIEGI
- odstawienie perfum i dezodorantów i antyperspirantów - niepotrzebnie podrażniają skórę i mogą sprawić że brązer na zawodniku będzie wyglądał nierównomiernie. Mycie tylko delikatnym mydłem.

5 dni do zawodów
 TRENING TYLKO GÓRY CIAŁA 
 reszta bez zmian  
OSTATNIE CARDIO - nogi muszą zacząć odpoczywać

WODA
+10l
+ sól  łyżka dziennie

ZABIEGI
- zajebiście mocny peeling całego ciała - peelingime do stóp! cała szorstka skóra musi zejsć z ciała żeby brązer dobrze sie trzymał i dobrze wygladał na ciele zawodnika. Peeling jest obowiazkowy.

4 dni do zawodów
 BEZ CARDIO - nogi odpoczywają
OSTATNI TRENING GÓRY CIAŁA

3 dni do zawodów
CARDIO i TRENING - BRAK

WODA
+12l
+ sól  łyżka dziennie
 DIURY -  tabletka x 1 stano 25mg codziennie SPIRO

DIETA
ROZPOCZĘCIE NABIJANIA WĘGLAMI! 
wcześniej  dieta lowa carb , ze średnią ilością tłuszczu i sporo białka
od dziś: 
- dodatkowo 3,5 worki ryżu (lub równowartość) ~300g WW, 
- fat ścięty do połowy 40-30g T
 - białko do połowy tego co było ok 80g B

ZABIEGI
- peeling całego ciała po raz drugi

2 dni do zawodów
CARDIO i TRENING - BRAK
ODPOCZYNEK i szykowanie do wyjazdu

WODA
+ok 5 l - ścięta do połowy tego co było !
+ sól  łyżka dziennie
 DIURY -  tabletka x 2 stano 25mg codziennie SPIRO

DIETA
Kolejny dzień nabijania węglami
wcześniej  dieta lowa carb , ze średnią ilością tłuszczu i sporo białka
od dziś: 
- dodatkowo 4 worki ryżu (lub równowartość) ~350g WW, w tym troche cukrów prostych np z rodzynek - w moim przypadku: pierogi, kasza z owocami, ziemniaki, krokiety, owoce, lody
- fat ścięty do połowy 30g T
- białko do połowy tego co było ok 80g B
ZABIEGI
- golenie całego ciała z włosów! w tym plecy, tylek, ręce. Całe ciało musi mieć usuniete włosy.  Nastepnie bardzo mocno zabalsamowane i natłuszczone.

[Obrazek: IMG_20180420_094045.jpg]

1 dzień do zawodów- DZIEŃ PRZED ZAWODAMI - WIELKI DEADLINE

Koniecznie URLOP i ODPOCZYNEK
[Obrazek: IMG_20180420_235908.jpg]

WODA

- tylko do 15 ok 3l (to jest tragedia)
 + BRAK soli
 DIURY -  tabletka x 2 stano 25mg codziennie SPIRO

DIETA
Nabijanie syfem w nocy!  

ok 21:30 - wielki napad na McDonald. Wydaje 50zł i zjedzone na raz:
-przed 1 strzał insy 10j 
3 powiększone kanapki, 2 x powiększone frytki, 1 x lód flurry, 1 x duży shake czekoladowy, 1 x fanta,  dojedzone paczką ciastek w hotelu
Z każdym kęsem - sylwetka coraz bardziej płaska i nabita.
Działa cudownie.

[Obrazek: 35079104_125894228297802_1821534568407105536_n.jpg]

WODA

+brak, poza porannymi 3l i nocna małą fantą

DIURY -  tabletka x 2 stano 25mg RANO i 4x tabletki 25mg WIECZOREM SPIRO,

o 4 w  nocy 1/2 tabletki Furolamidu

ZABIEGI

o północy w nocy nakładanie pierwszej warstwy brązera  , wszystko uwalone brązerem ; ) na szczęscie miałam własne prześcieradlo i dresy do spania , inaczej hotel by mnie obciążył kosztami ubrudzonej pościeli

DZIEŃ ZAWODÓW

Wyjście na scene zaplanowane na ok 11:30, w praktyce wyszłam ok 13:30-14

DIETA czyli PORANNE NABIJANIE

-strzał insy 10j

-ok 7:30 -  1  worek ryżu + 50g rodzunek/żurawiny, malutka expresso

- ok 9:00 - 1 cała czekolada

ZABIEGI

- makijażystka o 9 rano

- od 8 rano co 2godziny warstwa brązera , razem 3 bo niestety słabo się na mnie trzymał

WODA

-brak tylko malutka kawa rano, potem kolejna przed wyjściem na scenę

DIURY - ostatnia 1 tableta SPIRO

DIETA - POSIŁKI NA WSZELKI WYPADEK

Miałam przyszykowane na wszelki wypadek:

- Dwa Potrójne (!) batony Bounty i Twix - wiecie te najdłuższe Wink

- wafle ryżowe i ok 50g rodzynek

- bułkę słodką drożdzówkę czy muffinkę - już nie pamiętam

- napój słodzony gazowany cola/fanta 0,5l

- paczkę czipsów

- banan

- ciastka

Powyższe pokarmy miałam na wszelkis wypadek żeby załadować w zalezności jak moje ciało będzie wyglądać  w danym momencie . I w zależności o której będe wychodzić. Bo znając życie moje wyjście sie opóźni o kilka godzin i nabicie zejdzie wiec musiałam mieć ze sobą żarcie żeby cały czas się czymś łaodować , żeby była pompa. I była. Co ciekawe po takiej ilości jedzenia brzuch miałam płaski , ba wręcz 'wklęsły'. Czy działało jak powinno Smile

W praktyce wyszlo tak:

start opóźnili o ok 2,5godz z 11:30 na prawie 14.

Czyli siedziałam czekałam, nie mogłam pić, ale dojadłam co pół godziny czymś co chwilę. Oczywiście ok 12 wleciał kolejny strzał insy 8j. Jadłam dalej, batoniki, ciastka, a tuż przed startem czipsy żeby więcej tłuszczu było.

Wyszło rewelacyjnie - separacja, żyły, pełna waskularyzacja nawet na nogach, każdy prążek widoczny, super nabicie, i zero podejścia wodą.

Wygrałam złoto wiec forma musiała być Smile

[b]DZIEŃ 0- PORANEK W DZIEŃ ZAWODÓW
[Obrazek: IMG_20180421_104232.jpg]

[b]Jeśli nie wiesz jak ułożyć cykl, masz pytania, niejasności co do środków lub diety/treningu  - wal śmiało, pomogę . Dla chłopów też bo ciagle o to pytacie Wink w cyklu , treningu czy BPS - sprawdzę jeśli masz wątpliwości.

[/b][/b]

Autorka: KobietaNaBombie

pytania: kobietanabombie@gmail.com   

[b]troche nabita juz 8 tyg po zawodach

[Obrazek: IMG_20180615_170325%2B-%2BKopia.jpg]
[/b]
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości