Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy cykl, obniżony poziom testosteronu
Wzrost: 185
Waga: 103kg
Obwód talii lub BF (jeżeli znany): 104cm
Dieta (tylko rozkład BTW): brak dokładnej diety
Cykl ( środki) , ewentualnie przebyte cykle: brak
Staż na siłowni : 3 miesiące

Chciałbym się na początku przywitać. Mam  31 lat i chociaż ćwiczę na siłowni dopiero trzeci miesiąc, chciałbym już rozpocząć cykl. Od dłuższego czasu chodzę również przynajmniej co dwa dni na basen. Nigdy nie byłem zbyt sportowy i zawsze miałem problemy z nabieraniem masy mięśniowej. Znacznie łatwiej za to kumulowałem tkanke tłuszczową. Nie stroniłem też od różnych używek, ale od rozpoczęcia przygody z siłownią jestem już czysty.
Niestety moje samopoczucie nie jest ostatnio za dobre, mam wahania nastrojów, często łapie jakieś dziwne doły, mam problemy ze snem i obniżone libido. I tak jak podejrzewałem może być to wywołane niskim poziomem testosteronu. Zrobiłem sobie badania a o to jego wyniki:
Prolaktyna(PRL) ↑ 18,35ng/ml         4,04 — 15,20
Testosteron            2,890 ng/ml        2,490 — 8,36
Estradiol(E2)           30,67pg/ml

Podniesiony poziom prolaktyny spowodowany używkami.
Testosteron niby w normie, ale prawie przy dolnej granicy, a w tym wieku raczej powinien być wyższy.
Nie trzymam ścisłej diety, za to odrzuciłem białe pieczywo, większość cukrów, jem więcej warzyw. Suplementuje się też witaminami (głównie Mg, Zn, B6, ale też zestawem witamin i tabletkami Omega 3) i kreatyną.
Już dawno myślałem o tym, żeby zacząć używać sterydów, ale ostatnio jestem już w pełni zdecydowany. Szczególnie, że męczy mnie już mój kiepski nastrój i zaczynam zniechęcać się powoli do siłowni nie widząc żadnych efektów (tak wiem że 3 miechy to mało, ale wcześniej też co nieco ćwiczyłem a stan moich mięśni jest praktycznie zerowy i łatwo się męcze).
Proszę o pomoc w doborze kompletnego zestawu na pierwszy cykl. Jeżeli poniższy jest dobry, to proszę o pomoc w ustaleniu dawek i długości cyklu.
Przeczytałem już większość wątków na forum. I pomyślałem żeby na początek wybrać:

Testosteron Propionian+ Proviron
na odblok Tamoxifen i HCG

Zależy mi głównie na większej sile, poprawieniu nastroju i libido, na drugim planie jest nabranie tkanki mieśniowej oraz utrata zbędnego tłuszczu. Chociaż wolałbym się raczej rzadziej kłuć, chyba na początek będzie lepszy propionian.
Odpowiedz
Jesteś wyjebany wewnętrznie. Takie badania pokazują tylko że potrzebujesz dogłebnych badań całego podwozia. Idź do dobrego typa co robi dietoterapie. Kox nic Ci nie pomoże jak jesteś wyjebany. Jeżeli przestałeś wciągać i odrazu zaczałeś chodzić na siłke to nawet twoja wątroba nie miała powodu żeby odetchnąć bo ćwiczenie nagina ją tak samo jak ciukanie czy chlanie. Prolaktyna przeważnie jest stresem spowodowana i nie mówie o twoim stresie w głowie tylko ciała. Po to ciało Ci daje sygnał że się źle czujesz żebyś się kurwa ogarnął i poleżał odpoczął, spacerek piznął.
Koxić możesz jak wrócisz do homeostazy i nie mówie tego żeby Cię zniechęcić do tego bo to jest forum koksownicze tylko żebyś potem nie żałował, że wogóle to kiedyś zaczałeś robić. Jak się wyprostuje to jak najbardziej Andrzejku napierdalaj.
Odpowiedz
Na leżenie i odpoczywanie też miałem czas. Niestety teraz muszę się ogarnąć i więcej czasu poświęcić pracy i porządkowaniu swoich spraw. Decyzja o wjechaniu na sterydy nie zapadłla teraz, tylko już dawno. A teraz jeszcze bardziej jestem pewny, że chce zacząć. Jeśli nie to, to musiałbym się udać do psyhiatry z tym nastrojem. A zamiast antydepresantów wole już brać sterydy.
Odpowiedz
Odstawiłem narazie siłownie, chodzę dalej codziennie na basen i zrobiłem po dwóch tygodniach ponowne badania, prolaktyna spadła ale testosteron dalej słabo. Samopoczucie już trochę lepsze, ale trochę brak sił do działania. Ponawiam prośbę w doborze specyfików na pierwszy cykl. Chciałbym zacząć od połowy przyszłego miesiąca. Poniżej wyniki z ostatnich badań.
Prolaktyna(PRL) 13,17ng/ml 4,04 — 15,20
Testosteron 2,974 ng/ml 2,490 — 8,36
Estradiol(E2) 29,89pg/ml
Odpowiedz
Prolka wraca do normy ale testo jak widać masz jak mały dzieciaczek.... mozesz sobie zrobic taki cyklik na samy testo i przy dobrej misce.
ciekawe czym zabiłes sobei tego testa.. czyzby używki tez wpływają na to? jesli nie to mozliwe ze jest jakis inny powod... optylanie byłoby zrobic tak jak napisałsatyr , ale Twoj wybor

....Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

http://www.ciemnastronamocy.pl
http://www.facebook.com/pages/Ciemna-Str...e=bookmark
http://www.facebook.com/xSCREAMxx

Odpowiedz
Dzięki za odpowiedzi. Myślę że głównym powodem tego stanu teścia jest alkohol i używki. No i sam tryb życia, czyli brak ruchu, wożenie wszędzie dupy autem, praca na chacie. Na szczęście w końcu się ogarnąłem, chcę pracować nad sobą i nie ciągnie mnie już do złych rzeczy. Miałem też w ostatnim roku dużo stresów, ciężka choroba ojca i jeszcze parę innych rzeczy. W sumie jak to teraz piszę to myślę, że jeszcze dwa lata temu było lepiej i libido było większe, co trochę dopadalem swoją kobietę :-) Teraz z tym dużo gorzej.
Koniec końców chciałbym spróbować z tym teściem. Wiem, że nie namawiasz mnie do tego, ale myslisz SCREAM, żeby zacząć od samego teścia? Jeśli tak to, to który polecasz i na jak długo. I czy odblok zastosować jak po normalnym cyklu? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Odpowiedz
Długi testo 500mg (2x 250) np enan albo cypek przez 15 tygodni. Estradiol moze Ci znowu wybijać więc antyestrogen mozna w małej dawce.
Po cyklu nie polepszysz swojego testa a raczej będzie gorzej , ale owszem , odblok z HCG i clomidu. Mozesz zbadac jeszcze LH i FSH przed cyklem. Moze byc tak , ze juz Ci nie wróci nic do normy po cyklu (a i nawet przed)

....Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

http://www.ciemnastronamocy.pl
http://www.facebook.com/pages/Ciemna-Str...e=bookmark
http://www.facebook.com/xSCREAMxx

Odpowiedz
Zrobiłem ponowne badania.
Testosteron 3.20[ ng/ml ]
FSH 1.00[ mIU/ml ]
LH 2.90[ mIU/ml ]
Prolaktyna 13.30[ ng/ml ]
Niedługo mam zamiar zacząć cykl. 2x250 to rozumiem 2 razy w tygodniu strzał po 250. W zanadrzu będę miał jeszcze proviron i tamoxifen.
Odpowiedz
Tak, 2 x 250 to 2 strzały w tygodniu. Kolega napisał wyżej, ze razem w tygodniu musisz mieć stężenie 500mg. Wiec np poniedziałek i czwartek ale chyva lepiej robić strzał co 3/4/5 dni równe a nie w dane dni bo raz wychodzi co 3 dni strzał a raz co 4.
Odpowiedz
Rozpisałem sobie co 5 dni strzał 250mg testo enan, to akurat mi starczy na cykl 14-to tygodniowy, bo mam dwie butle. Jako antyestrogenu moge użyć provironu lub tamoxifenu? Z tego co czytałem jedno i drugie się nadaje, ale oczywiście są różne zdania na ten temat. Mam po dwa opakowania jednego i drugiego. W tej chwili nie mogę nic dodatkowego dokupić ale oczywiście jak będzię zbliżał się odblok mogę zainwestować w clomid i HCG. Z rozpocząciem cyklu się nie spieszę, bo jeszcze muszę przygotować sobie odpowiednią dietę. Dzięki za wszystkie wskazówki.
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do: