Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arnold Schwarzenegger namawia do wegetarianizmu
#1
Arnold Schwarzenegger namawia trenujących do przejścia na wegetarianizm. Jakie są tego powody?


– Wielu kulturystów osiąga świetne wyniki bez mięsa. Jak pokazują statystyki, do wytworzenia 1 kg białka mięsnego potrzeba od 3-10 kilogramów białka roślinnego. ONZ szacuje, że emisja gazów z chowu przemysłowego zwierząt, sztucznego nawożenia, wylesiania i rybołówstwa zwiększyła się prawie dwukrotnie w ciągu ostatnich 50 lat i może wzrosnąć o kolejne 30 proc. do roku 2050. Nie ma sensu przekonywać ludzi, żeby całkowicie zrezygnowali ze swojego stylu życia, ale potrzebna jest technologia, która pozwoli im żyć w sposób, w jaki chcą, bez zanieczyszczania środowiska – podsumował Schwarzenegger w rozmowie z BBC.

To czynnik środowiskowy wpłynął na podejście „terminatora“. Były aktor i kulturista uważa, że to ochroniłoby klimat Ziemi.

– Jedzenie mięsa staje się coraz większym problemem dla środowiska naturalnego. Około 28 proc. gazów cieplarnianych emitowanych jest przez przemysł hodowli zwierząt – wyjaśnił Arnold.

Arnold Schwarzenegger znany jest z czynnego udziału w różnych akcjach i projektach na rzecz ekologii i klimatu. Swoją ekoprzygodę rozpoczął już w czasach kadencji na stanowisku gubernatora Kalifornii. Wtedy tylko nakłaniał gigantów naftowych i gazowych do korzystania z odnawialnych źródeł energii. Celem była redukcja emisji dwutlenku węgla.


Załączone pliki Obrazki
   


....Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

http://www.ciemnastronamocy.pl
http://www.facebook.com/pages/Ciemna-Str...e=bookmark
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011720734408


Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ARNOLD SCHWARZENEGGER- mój pierwszy trening SCREAM 0 4 413 08.06.2016, 11:25
Ostatni post: SCREAMUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości