Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Długi cykl masa + redukcja prośba o rozpiske
Tongue 
Witam planuje być on do ok następnych wakacji na samym teściu czy mógłby mi ktos sensownie rozpisać .Masa +redukcja.Obecnie mam 37 lat staż na siłce po przerwie 2 lata wczesniej za młodziaka ok 4 lata.Juz mialem styczność z prolomgatum i metą ruską i polską nie pamiętam ile tego wziełem odbloku tez nie robiłem nie miałem wtedy takiej wiedzy ani dostępu do niej.Z tego co pamiętam to wtedy kiedy biłem czułem cos pod sutkiem (gino) czego obecnie nie mam.Waze obecnie 76-78 udo 59 cm klata 108 biceps 38-39 to po takiej małej redukcji.wiecej nie chciałem schudnąć bo potem po twarzy wyglądam gorzej niż szczur.Badania zrobiłem tylko trza odebrać i jak będzie wszystko ok to zacznę
Odpowiedz
A co tu rozpisywać ? jesli sam testo cały rok to lecisz np 500mg tygodniowo i tyle.. plus antyestrogen
Na redu tak amo.. plus jakies spalacze

....Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

http://www.ciemnastronamocy.pl
http://www.facebook.com/pages/Ciemna-Str...e=bookmark
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011720734408

Odpowiedz
Jak Scream, a przy Twojej wadze 500mg tyg test solo to tez ladnie porobi jak dobra miska i trening, mozesz sobie jeszcze przez caly cykl od poczatku leciec hcg 250j co kilka dni zeby jaja jako tako se kulaly, exe minimalna dawke tez co 4-5dni zeby estrogen byl na dobrym poziomie a jednoczesne nie wplywal negatywnie na samopoczucie, moze troche na wyrost bede pisac teraz ale badaj sobie co jakis czas hematokryt a jak masz w okolicy jakas klinike co upuszcza krew to tez raz na jakis czas taki zabieg sobie zrob zeby krew nie byla za gesta i cisnienie nie skakalo, dlugie bomby sa fajne ale wtedy warto jeszcze bardziej zadbac o profilaktyke
Odpowiedz
Hematokryt wazna sprawa pare miesiecy na samym teściu w malej dawce i hemoglobine mialem lekko poza skala ze krwi nie mogłem oddac dopiero pol litra soli fizjologicznej dożylnie oddanie krwi i troche acardu wróciło moja homoglobine do widełek ale tez blisko górnej granicy.
Odpowiedz
No dokladnie dlatego napisalem o upustach, mi branie acardu w sumie zaszkodzilo i na razie nie biore, po prostu gest krew i zwiekszona jej ilosc na koksie a do tego acard ktory zmniejsza lepkosc powodowal ze serce lomotalo mi jak dzwon tak ze nie moglem zasnac , nie jem tez czerwonego miesa tylko sama kure i pije w cholere zielonej herbaty zeby mniejszyc poziom zelaza, wlewow nie testoswalem ale raz na jakis czas bede upusty robil tymbardziej ze bede na tescie jeszcze z 3 lata
Odpowiedz
Dzieki za odpowiedzi nawet powiem że myślę że ze wszystkich wskazówek skorzystam. Teraz wiem że cały cykl masa z redukcją takie same ilości teścia a tego właśnie nie wiedziałem.pozdrawiam
Odpowiedz
A moim zdaniem masa to test wyżej powinien iść a redu mniej
Odpowiedz
Tez uwazam ze na masie powinno byc troche wiecej na redukcji nie trzeba walic niewiadomo jakich ilości by zatrzymac katabolizm 250mg co 4-5dni albo i mniej nawet.
Odpowiedz
Witam ponownie póki co to zacząłem 250 co 5dni ale na pewno zwiększa dawkę do takiej o jakich pisaliście.Mam pytanie ile brać aromasinu z androchemu czy poczekać,Będę chciał po 2 miesiącach zrobić badania.A narazie nic szczególnego sie nie dzieje żebym odczuwał wysokie estro
Odpowiedz
Witam ponownie zacząłem 10 tygodni 250 co 5 dni potem 250 2 razy w tygodniu do tego exe też 2 razy w tygodniu po pół tabsa miał być po całym ale stwierdziłem że dam po pół zrobię badania i zadecyduje czy zwiększyć dawkę exe czy nie.Co wy byście radzili wyniki przed cyklem estro 37 norma 11 -42 Prolaktyna 10.7 norma 4-15,2 teść 468 norma 280 -800 .A teraz wyniki po estro 24 prolaktyna 16.2 teść powyżej 1500 normy j.w.podczas bicia 250 co 5 dni największe odczucie to libido max w górę nawet czasami nie do zniesienia trochę śmieszne ale nie ma mnie codziennie w domu..Nic innego nie zauważyłem gdy zwiekszyłem dawkę i jednocześnie exe libido trochę w dół ale jest na bdb poziomie no i siłą i waga zaczęły iść do góry największe niedogodnoenie to SEN.Wczesniej po 8 godz snu sam się budziłem i czułem się super nie ważne o której szkłem spać zawsze po 8 godz podbitka bez pożytku w trakcie.A teraz po czterech godzinach snu budzę się i próbuje zasnąć co się udaje po ok 1-2 godz no ale już ten sen jest taki płytki .Wstaje wyspany ale po południu robie sie zmeczony.biorę witaminy dokupiłem zma z melatoniną i nic się nie poprwiło.Macie jakiś pomysł jak poprawić sen.I czy zbić tą prolaktyna czy nie koniecznie i czy dawkowanie exe zostawić czy coś zmienić.A dodam że badanie robiłem w piątek a szczała zrobiłem w czwartek wieczorem i exe pół tabsa poszło też w czwartek wieczór.Pozdro
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do: