Zaloguj się Nowe konto

Viewing mode Tryb drzewa | Tryb normalny
Pierwszy cykl cypionat
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

clockposted 10.03.2017, 17:43,
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2017, 17:53 przez Lex
Witam, mam kilka pytań odnośnie pierwszego cyklu. Szukałem info na sfd kfd i innych podobnych forach to nie znalazłem tego czego chciałem sie dowiedzieć. Tutaj myśle, że jest wiele doswiadczonych osób i troche mi podpowiedzą co i jak.

No wiec:
Wiek 19
waga 80,5
wzrost 181
Na dniach będe zaczynał bic teścia cypionata z Dose Generics ktoś wie czy dobrego teścia robią?
Mam 30ml
cykl będzie wyglądał tak:
1-16 cypek 250mg e5d
17-20 cypek 250 e4d
i tu kolejne pytanie, mam na odblok clomidu całą paczke, hcg 5000 i tamoxifenu pół paczki
hcg dokupic i walic w srodku cyklu jeszcze czy starczy te 5000 na odbloku rozłożone po 5 strzałow?
Proviron warto kupić na odblok?
Tamoxifen wrazie swędzenia sutów podczas cyklu jak przyjmować i czy starczy bo jakby zostało to na odblok moze bym wrzucił trochę żeby estrogen nie szalał czy poprostu dokupic jakies exe?

Z góry dzięki za pomoc Smile

Zapomniałem dodać ćwiczę już około 4 lat na siłce z krótkimi przerwami, wcześniej biegałem sprint 100m więc atletyczna budowa musiałą być i zaczeła mnie kręcic siłownia i biegi. Praktycznie te 80kg to nie jakaś super sylwetka ale cos tam widać, teraz chce troche przymasowac na lato bo mam dłuższą przerwę w biegach. Dieta oczywiście jest. Teraz około 230b 450w i 70t
Odpowiedz cytując ten postQuote
clockposted 10.03.2017, 18:39,
1. Dose NIE biłem, podobno gówno.
2. Bij e4d cały cykl, co chciałeś osiągnąć zmieniając na e4d w ostatnich 3 tygodniach?
3. Hcg za mało, biłbym e7d 1000iu + 5k na odblok (Kolejny dowód na to, że GÓWNO wiesz i powinieneś się dokształcić bo odblok dobiera się na podstawie badań a nie jeszcze przed cyklem pyta się ludzi na forum czy starczy)
4. Proviron to bez sensowny wydatek przy takim cyklu
5. W razie swędzenia to idziesz robić badania a nie bierzesz na ślepo Smile Poza tym, pół paczki to za mało bo jak już zaczniesz brać to powinieneś brać do końca pct. Dlaczego? Przeczytaj czym jest tamoxifen i jak działa.
6. Za exe się nie łap bo po zdaniu "bo jakby zostało to na odblok moze bym wrzucił trochę żeby estrogen nie szalał" widać, że nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz i mógłbyś zrobić sobie krzywdę.
7. Jeszcze dużo lektury przed Tobą, nie radziłbym wchodzić na cykl mając jedynie odpowiedzi na forum bo to by było najgłupsze co mógłbyś zrobić. Powinieneś wiedzieć co i jak przed tym jak zaczniesz bić towar bo jak pojawią się skutki uboczne to w pośpiechu zalogujesz na forum i będziesz dopytywał ludzi co robić, co się wgl dzieje i dlaczego tak się stało.

Możliwe, że za chwilę dostanę od kogoś pocisk, no ale mam to w dupie, żyjemy w czasach gdzie dużo ludzi nie robi badań ani przed ani po cyklu 'bo są drogie', używa IA na oko, tak samo z odblokiem więc kompletnie żadne hejty mnie nie zdziwią.
Strona o kulturystyce
clockposted 11.03.2017, 00:23,
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2017, 00:36 przez Lex
No dobra dzieki za rade :-)

A tak pozatym to jak mam sie doksztalcic? 3/4 wiedzy na temat koksu przenosi sie na forach i miedzy znajomymi na silowni bo jakis dojebany w opor ziomek mowil ze cos tam itd i skad brac sprawdzone info???
A ja dopiero chcialbym wejsc na pierwszy cykl i sie dopiero ucze i polowa doswiadczonych osob sie wysmiewa z takich jak ja a kazdy od czegos kiedys zaczynal.... Nie mowie ze sie ze mnie smiejesz czy cos bo widac ze cos sie znasz no ale nie musiales pisac ze gowno sie znam itp bo ja to doskonale wiem i dlatego tu jestem :-D

Mimo wszystko dzieki :-)

Jednak nie wszystko jest takie wiadome i latwe do zrozumienia :-D

Przed chwila znalazlem post tutaj na forum

"HCG podczas cyklu NIE WIĘCEJ jak 500iu na TYDZIEŃ a nie jak tam ktoś pisał 1000iu co 2 dzień.... i to 500iu najjlepiej rozbić na 2 strzaly w tygodniu po 250iu"

To jak to wkoncu bic bo z tym HCG to takie historie juz czytalem ze nie mam pojecia co z tym robic
clockposted 11.03.2017, 10:58,
Wcale nie wyśmiewałem się z Ciebie, sam kiedyś byłem początkujący i po prostu chciałem jasno i wyraźnie dać znać, że musisz się jeszcze podszkolić, ponieważ nigdy nie wiesz na kogo trafisz i lepiej napisać na ostro niż próbować na spokojnie wytłumaczyć (bo w wielu przypadkach i tak kończy się to cyklem a później płaczem na forum)
Masz rację pisząc, że dzisiaj ciężko o jakieś rzetelne źródło informacji, z własnego doświadczenia wiem, że nie warto słuchać tych dużych kolesi na siłce (oczywiście nie tyczy się to wszystkich takich ludzi!) bo często wiedzą mniej o koksie niż by na to wyglądało... z przykładu napiszę, że kiedy zaczynałem swoją przygodę z dopingiem, to byłem u takiego osiedlowego olbrzyma, oczywiście z nadzieją, że przeleje na mnie całą swoją wiedzę, szczęście, że zrezygnowałem wtedy z tego tematu bo facet nawet nie wiedział co to pct a na 1 cykl polecił mi kilka środków wśród których znalazł się tren (wtedy bardzo popularna była hexa, teraz jakoś mniej się o nim słyszy) i to jeszcze dawkowanie w mililitrach a nie miligramach substancji aktywnej Wink więc łatwo sobie wyobrazić jaką krzywdę można zrobić sobie słuchając takich ludzi.

Co do HCG, jest baaardzo dużo opinii na ten temat, jedni walą co 8 tygodni, inni w środku cyklu i na końcu, są i tacy co walą tylko pod koniec cyklu. Szczerze powiedziawszy musiałbyś sam sprawdzić jakie dawkowanie byłoby dla Ciebie najlepsze (oczywiście poza opcją z hcg tylko na końcu) Ja modę na 1000iu e7d przejąłem od moim zdaniem dużego autorytetu jakim jest Dozer z konkurencyjnego forum. Ludzie gadają o dawkowaniu 250/500iu bo boją się, że jeśli będą stosowali po 1k+ to organizm przestanie reagować na hcg, jednak... tutaj raczej chodzi o to, żeby nie walić całego 5k iu na raz, bynajmniej ja przy stosowaniu 1k iu nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów (czyt. badania są ok)
Strona o kulturystyce
clockposted 11.03.2017, 18:56,
Absolutnie sie z toba zgadzam :-)
No w sumie zawsze w praktycie lepiej jest ostro powiedziwc co i jak niz milo :-D

Co masz na mysli mowiac nie wiem na kogo trafie? Chodzi o dilla?
Tutaj akurat mysle ze bym sie nie zawiodl ale jak dalbys rade to podpytaj na silowni znajomych czy cos co mysla na temat tego cypionata z dose

Ok to dokupie jeszcze HCG i tak jak mowisz polece 1000iu e7d
Teraz sprobuje bez badan wiem masz racje glupio robie ale tak sie juz nastawilem i to dopiero 1 cykl a juz czuje sie uzalezniony od tego :-D
Jak szukalem w necie info to co drugi watek to bylo tak ze cykl przykladowo mial byc 16 tyg ale ze sie fajnie ziomek czuł to ciagniał drugie tyle :-D
clockposted 12.03.2017, 09:02,
Najwiecej sie dowiesz kłując własna dupę - i podczas najdłuższych cykli- to ze ktoś ci pisze to i tamto to tylko wskazówki Z których powiniennes wyciągać wnioski - to czy ciagle trzeba robić badania hyyyy na początku drogi napewno z czasem sam będziesz czół co i jak- nie wydaje mi sie ze cykl na teście solo to jest jakaś magia i skąplikowana sprawa , inaczej maja sie cykle złożone z kilku środków - wiec kluj dupsko jak chcesz a na odblok będziesz miał 16 tyg by sie doedukowac i przygotować - badania przed i pod koniec cylku, hcg w 7 tyg rozbij na 5strzalow co drugi dzień- duży rosnij :-)
clockposted 12.03.2017, 10:07,
Dobra dzieki wielkie :-) Asghaton i Tomass jestescie wielcy :-D wstawie potem fotki przed i po, zobaczymy jak pojdzie :-)
clockposted 14.03.2017, 00:17,
Jeszcze mam pare pytan :-D
Dzis pierwszy strzał za mną, jak narazie nic nie boli. Czułem tylko lekki dyskomfort przy wbijaniu igły ale to chyba normalne.
Dobra przechodze do sedna sprawy, jestem podatny na trądzik przez pewnie mlody wiek i typ skóry. Zawsze mialem sredni tradzik
Caly czas jak trenuje to diete uzupelniam w witaminki z olimpa, w tamtym tyg dozuciłem 15g cynku i zauwazylem lekka poprawe na skorze no ale teraz cykl to nie chce zeby mnie obsypało, mysle ze cynk pomoze a jak nie to co stosowac?

Podczas cyklu kolega mi radzil wrzucic qenzym q10 1tabsa dziennie
Bedzie to dobre czy kupic cos innego?
clockposted 14.03.2017, 09:12,
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2017, 09:14 przez Olli18
Mi bardzo pomógł kwas pantotenowy czyli witamina b5. Możesz kupic z myprotein. Ale jeżeli będziesz trzymał estrogen w ryzach to i z syfami wielkiego problemu nie powinieneś mieć.
clockposted 14.03.2017, 12:57,
Ok dzieki :-)
Jak estrogen trzymac w miare normalnym stopniu?
Czytam w necie i znajduje tylko ze cypek latwo konwertuje sie do estrogenow