Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej poszukiwany na rynku środkek dopingujący - IGF-1
#1
Najbardziej poszukiwany na rynku środek dopingujący - IGF-1
Jest w tej chwili jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku środków dopingujących. Mowa oczywiście o IGF-1 (Insulino-podobny modyfikator wzrostu) określany przez użytkowników jako czyste złoto,bowiem nie sposób go wykryć w ludzkim organizmie. Dzieje się tak, ako ze nie sposób rozróżnić pomiędzy hormonem wzrostu, produkowanym w gruczołach a jego sztucznym odpowiednikiem i w związku z tym jest on po prostu bezpieczny; może być zażywany nawet na tydzień przed startem w zawodach.
Gro-pep jest stosunkowo małą, biotechniczna firmą w Adelajdzie, zajmującą się produkcja IGF-1. W rzeczywistości jest największym producentem IGF-1 w skali światowej. Dla firmy, rynkiem zbytu są organizacje naukowe i laboratoria, dokonujące coraz to popularniejsze doświadczenia na żywych komórkach - zwierzęcych i ludzkich. Stosując IGF-1, naukowcy przyspieszają multiplikacje tychże komórek oraz zapewniają im idealne warunki progresji. Pierwsze badania skuteczności preparatu przeprowadzono w stajniach wyścigowych gdzie prędko okazało się, iż konie, którym wstrzyknięto IGF-1 miały bardzo duży przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnej utracie tkanki tłuszczowej. Od tego momentu preparat ten stal się jednym z najbardziej poszukiwanych w świecie sportu.

Grant Ellis, byly olimpijczyk a w tej chwili bodajże najlepszy specjalista w Australii w dziedzinie sportowych osiągnięć nie narzeka na brak klientów. Jest ekspertem od oceny sportowych możliwości w sferze fizycznej i psychicznej, biologicznej odnowy, aspektów prawnych ale także w zakresie stosowania nielegalnych środków dopingujących. Jak sam mówi, lepiej, żeby sportowcy dowiadywali się od specjalisty co brać i kiedy, zamiast eksperymentować z substancjami chemicznymi na swoim organizmie, co może skończyć się bardzo źle, wliczając w to zgon. A brać będą wszyscy, co chcą choć raz stanąć na najwyższym podium. Sam talent i ciężka orka na treningach już nie wystarcza, żeby być najlepszym. W tej sytuacji, zdaniem Granta Ellisa, stosowanie środków dopingujących jest po prostu wyrównywaniem szans na zwycięstwo.


Co biorą w tej chwili najlepsi wyczynowcy na świecie? W zasadzie można podzielić środki dopingujące na dwie grupy, które sportowcy stosują oddzielnie lub w rożnych kombinacjach, w zależności od potrzeb. IGF-1 i amerykańska, ponoć udoskonalona wersje IGF-2, HGH (Ludzki Hormon Wzrostu), odpowiednio spreparowana insulinę - to środki zwiększające masę mięśniową i jednocześnie redukujące tkankę tłuszczową. Te preparaty stosują ci, którym potrzebna jest eksplozja siły mięśniowej w stosunkowo krótkim czasie - sprinterzy, ciężarowcy, kolarze torowi itd. Natomiast w dziedzinach wytrzymałościowych najchętniej jest stosowany EPO (Erythropoietina) EPREX-4000. I tak w zależności od czasookresu, w jakim znajduje się wyczynowiec, stosuje się rożne kombinacje dopingowe. Zwykle na 8 - 12 tygodni przed startem w ważnych zawodach IGF-1 jest wstrzykiwany raz na dzień lub dwa dni. Na ogól towarzyszy temu dawka insuliny.....Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Właściciel serwisu
CIEMNA STRONA MOCY

http://www.ciemnastronamocy.pl
http://www.facebook.com/pages/Ciemna-Str...e=bookmark
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011720734408


Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki procent sterydów na rynku jest podróbkami? Greg Zulak SCREAM 0 4 866 11.09.2015, 00:34
Ostatni post: SCREAMUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości